Arma přivítá Vlašim na domácí půdě

Ve 24. kole Fotbalové národní ligy přivítají fotbalisté Ústí nad Labem soupeře z Vlašimi. Utkání se odehraje netradičně už uprostřed týdne, a to ve středu 25. dubna od 18:00.

Tentokrát je na programu vložené kolo a Arma přivítá na domácí půdě Vlašim. Cíl zápasu je zřejmý. Arma potřebuje na domácím hřišti zabrat. Pohledem tabulky je věc jasná, Arma je na 15. místě se ziskem 18 bodů už se čtyřbodovou ztrátou na čtrnáctý Frýdek-Místek. Každý bodový výpadek proto teď už bude znát!

FK ÚSTÍ NAD LABEM

Arma je v nelehké situaci, po nedělní porážce ve Varnsdorfu ztrácí na záchranu už čtyři body. Tři utkání svěřenci Aleše Křečka už také nepoznali chuť výhry. Poslední vítězství přišlo 30.3. doma proti Českým Budějovicím 2:0. Pak následovaly dvě remízy s Třincem a Táborskem. Naposledy Arma padla ve Varnsdorfu 0:1. A to ještě gólman Petr Vašek chytil penaltu.

Naposledy ve Varnsdorfu naskočil do hry útočník Alexander Jakubov až jako střídavý hráč. Nenastoupil ani jeden z dvojice zahraničních hráčů Kingue, Drame.
Vlašim se nachází přesně ve středu tabulky, a to na 8. místě se ziskem 29 bodů. Klub v minulých letech hrál i na špici tabulky, letos hraje v klidném středu bez starostí, ať už sestupových nebo postupových.

Naposledy Vlašim uhrála cennou remízu 2:2 s vedoucí Opavou! „Vytvořili jsme si více nebezpečných šancí než soupeř, ale bohužel je neproměnili,”nechal se slyšet na webu Vlašimi trenér Petr Havlíček.

Vlašim má kádr plných mladých talentovaných hráčů. Zkušenosti ze Slavie Praha má například záložník Luboš Tusjak. V záloze také operuje mladý Christian Frýdek zapůjčený ze Sparty, v útoku je oporou Vojtěch Hadaščok, který vyhrál ligový titul se Slovanem Liberec v roce 2012. Další útočník Oskar Fotr, pochází také ze Slavie Praha a druhou ligu si vyzkoušel už ve Varnsdorfu. Klub má také na soupisce zahraniční hráče: Youssufu Dao z Pobřeží Slonoviny, Brazilce Marco Túlio De Paula Medeirose, Ukrajince Zubkova či Slováka Ivanko-Maceje.

Podzimní vzájemný duel: 10. kolo, 1.10.2017

FC Sellier & Bellot Vlašim – FK Ústí nad Labem 2:1 (2:0)
Branky: 28. Vyhnal, 36. Vyhnal – 50. Gilián
ŽK: Hašek, Skopec (VLA) – Šnirc, Výborný, Kotěra (UNL)
Rozhodčí: Ginzel – Vodrážka, Hock
Diváci: 645

FC Sellier & Bellot Vlašim: Nguyen – Piško, Wiesner, J. Štochl, Tusjak – Vodháněl, Janda (78. Mil. Kadlec), Hašek (69. Mara), Skopec – Fotr (66. Jeslínek), Vyhnal.

FK Ústí nad Labem: Kotěra – L. Vaněk, Pimpara, Gilián, M. Richter – D. Richter (46. Miskovič), J. Peterka, Šnirc (76. Leibl), Matějka – P. Výborný (46. D. Procházka), M. Zeman.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak