Search
Close this search box.

Areál příbramského Nového rybníku nově nabízí free WiFi a online kamery

V minulém týdnu byla v areálu Nový rybník zprovozněna free Wi-Fi. Během návštěvy areálu tak můžete zdarma surfovat po internetu. Nově se také budete moci podívat z domova na online kamery.

V celém areálu Nového rybníka je nyní dostupná bezdrátová sít, na kterou se lze připojit bez hesla, zdarma, a to až na dvě hodiny denně. Areál je také nově osazen online kamerami. Kamery jsou dvě, jedna směřuje směrem k občerstvení a dětské zóně, druhá zabírá půjčovnu sportovního vybavení a mola.

Než se tedy návštěvníci po zimě opět vydají za koupačkou na Nový rybník, mohou se předem informovat o aktuální obsazenosti areálu, nebo se ujistit, že se například nekoná nějaká sportovní či kulturní akce.

Online kamery budou spuštěny v průběhu tohoto týdne a najdete je na stejné adrese jako online kamery Aquaparku či Zimního stadionu. Tedy na stránce: http://kamery.internetpb.cz/.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient