Search
Close this search box.

Anna K. vyráží na své první vánoční turné v kariéře

Anna K. vymění na podzim velké sály za divadla a vyrazí na svoje první vánoční turné.

Přestože má zpěvačka Anna K. ve své kariéře za sebou vlastní výpravná turné ve velkých sálech, vystoupení na největších festivalech nebo úspěšné akustické turné, vánočním koncertům se zatím vyhýbala. To se nyní změní. V listopadu a v prosinci bude obrážet česká a moravská divadla s programem nazvaným Světlo akusticky – Vánoční turné. Vstupenky na šňůru koncertů, která začíná 7. 11 v Hranicích a pokračuje například ve Zlíně, Ostravě, Opavě, Brně, Znojmě, Pelhřimově, Písku, Kutné Hoře, Jihlavě či Praze, lze koupit exkluzivně v síti TicketLIVE.

„Na turné zazní akustické aranže mých největších hitů. Celý program bude hodně o světle a světlých okamžicích s naší hudbou, a krásné energii, kterou by předvánoční čas měl mít,“ říká Anna K.

Netradiční aranže hitů Anny K. ozvláštní během turné v divadlech i nástroje, které zpěvačka běžně nepoužívá, jako jsou banjo, rezofonická kytara, mandolína nebo hammondovy varhany. Na každé zastávce rozšíří navíc její šestičlennou kapelu i dětský pěvecký sbor. „Na většině koncertů mne doprovodí Dětské Sborové Studio Ostrava Jih nebo Kühnův dětský sbor, se kterými jsem již v minulosti vystupovala. V některých městech oslovíme i místní pěvecké sbory. Moc se na ně těším,“ říká zpěvačka.
Turné vyvrcholí 22. 12. v pražském divadle Hybernia. „O turné je podle reakcí obrovský zájem. Mám z toho velkou radost. Nemůžu se dočkat,“ dodává Anna K. (tisková zpráva)

FOTOGRAFIE V TISKOVÉ KVALITĚ: https://we.tl/t-ie4Kvfwbyx

ANNA K. – Světlo akusticky:
7.11. Hranice na Moravě – Divadlo Stará Střelnice
14.11. Náchod – Beránek
15.11. Pelhřimov – Divadlo Lubomíra Lipského
18.11. Zlín – Městské Divadlo
20.11. Znojmo – Městské Divadlo Znojmo
21.11. Nový Jičín – Beskydské Divadlo
28.11. Opava – Kino Mír
30.11. Olomouc – Kino Metropol
3.12. Polička – Divadlo
7.12. Písek – Divadlo Fráni Šrámka
11.12. Kutná Hora – Městské Tylovo Divadlo
12.12. Dvůr Králové Nad Labem – Hankův Dům
16.12. Brno – Národní Divadlo Brno
17.12. Jihlava – DKO
22.12. Praha – Divadlo Hybernia

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient