Ani pět gólů pražským Pantherům na Traverzu nestačilo

Muži A zavítali na domácí palubovku známého soupeře Traverza Mukařov. Bylo k vidění hodně branek, bohužel více jich padlo do brány Panterů.

Do začátku utkání oba týmy vstoupily opatrně, první branku diváci viděli až v 15. minutě, kdy se ze středu prosadil nikým nehlídaný domácí Fořt. Dvě minuty nato Traverza přidala další zásah, když Panteři neuhlídali dorážejícího Schuberta. Snížit se povedlo Tomešovi, ale na jeho gól Traverza odpověděla hned po 7 vteřinách a bylo to zas o 2 branky. Panthers na hřišti působili zakřiknutým dojmem a dávali Traverze příliš mnoho prostoru. V prostřední části se domácí tým prosadil hned pětkrát, za Pantery skóroval dvakrát Šťovíček, a tak před poslední částí zápasu svítilo na tabuli nelichotivé skóre 8:3. Před polovinou třetiny dovršil hattrick Šťovíček, byla to už jeho druhá trefa v oslabení v tomto zápase. Na jeho gól za Traverzu odpověděl Schubert, a ač Panteři stáhli hru na 2 lajny, přidali a trefovali se už jen oni, stačilo to pouze na kosmetickou úpravu skóre na 9:7.

FAT PIPE Traverza Mukařov – Panthers Praha 9:7 (3:1, 5:2, 1:4) online

Střely na branku: 26:29

Nejlepší hráči: Walter Schubert – Radek Šťovíček

Počet diváků: 44

Vyjádření trenéra hostí (Lukáš Jenšík): Traverza dnes byla produktivnější, první třetinu a druhou jsme laxní v osobních soubojích. Třetí třetinu jsme se zvedli, ale bohužel to bylo již málo a pozdě. Děkuji soupeři za fair play utkání a fanouškům za podporu.

Vyjádření trenéra domácích (Marek Chlumský): Zápas s 16. brankami si museli diváci užít.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.