Andrej Babiš ml. by mohl kandidovat za ODS na pražského primátora

Skvělým kandidátem za ODS by podle starosty Řeporyj Pavla Novotného mohl být v příštích komunálních volbách syn premiéra Andrej Babiš mladší. Prohlásil to na svém Twitteru po společném setkání.

Skvělým kandidátem za ODS by podle starosty Řeporyj Pavla Novotného mohl být v příštích komunálních volbách syn premiéra Andrej Babiš mladší. Prohlásil to na svém Twitteru po společném setkání, poté, co mu dal medaili starosty a dali si spolu pák koblih.

Andrej Babiš junior známý jako syn premiéra, který na něj fiktivně převedl část Čapího hnízda, aby tak mohl čerpat peníze z EU na tento projekt, jenž by jako součást Agofertu neměl na 50.000.000 dotace nárok. Následně byl “ullizen” na ukrajinský Krym, aby nemohl v kauze svědčit proti svému otci. Nyní se jej snaží jeho spolupracovníci představit jako psychicky nemocného schizofrenika.

Před nedávnem se Babiš mladší do Česka vrátil, policie ho však doposud nevyslechla. Jedním z důvodů může být i fakt, že má švýcarské občanství. To by byl problém i v případě kandidatury v Praze.

Andrej Babiš mladší se v posledních dnech aktivně podílel na likvidaci následků tornáda na jihu Moravy. Na svém Facebooku opakovaně sdílel fotografie při praci s přáteli a také uvedl, že se setkání s policií nebrání a nijak se neskrývá.

Foto: Archiv Pavla Novotného

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.