Andrea Sestini Hlaváčková se stala maminkou. A teď je na řadě Šafářová

Ve světovém žebříčku čtyřhry najdeme na 16. místě Andreu Sestini Hlaváčkovou. Tato bývalá česká tenistka však má v tuto chvíli úplně jiné starosti než myslet na to, na jakém místě se nachází. Tedy přesněji řečeno… má spíše radosti, protože se jí před pár dny narodila dcera Isabella. „Přivítejte na svět Isabellku. Na světě je pár dní a už nás oba zaměstnává víc, jak mě cokoliv kdy zaměstnávalo…“ napsala na sociální sítě třiatřicetiletá vynikající deblistka.

Jejím manželem je bývalý tenista Fabrizio Sestini. „Zvládli jsme to ale všechno společně a mám to největší štěstí na světě. A to nemluvím jen o té prďole, co mě každé dvě hodiny budí, kouše do bradavek, anebo potřebuje nějakou jinou přísně tajnou aktivitu, kterou zatím absolutně nezkušeně hledám a velmi často tápu. Mluvím hlavně o Fabrim, který to celé dal a dává absolutně tak, jak jsem čekala,“ dodala Sestini Hlaváčková.

Dvojnásobná grandslamová šampionka a stříbrná olympijská medailistka ve čtyřhře už nepočítá s tím, že by se vrátila ke kariéře. V tom má jasno i další skvělá tenistka Lucie Šafářová, která očekává narození potomka na přelomu roku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak