Search
Close this search box.

Alkohol málem zabíjel. Podnapilý mladík vypadl z balkónu

Šestnáctiletý chlapec se chtěl předvádět před svým spolubydlícím na českobudějovickém internátě, vyšel na balkón a chtěl na zábradlí ukázat své akrobatické schopnosti. Ale protože byl opilý, nedokázal pravděpodobně ukočírovat svou stabilitu, a i když se ho kamarád pokoušel zachytit, mladík spadl ze třetího patra na zem.

Spolubydlící okamžitě utíkal za vychovatelkou a ta rychle přivolala záchrannou službu. Zraněný chlapec byl při příjezdu zdravotníků při vědomí a s lékařem komunikoval. Stěžoval si především na bolesti hrudníku. Sanitka ho následně převezla do místní nemocnice na traumacentrum. „Protože jde o nezletilého, nemůžeme sdělovat informace o jeho zdravotním stavu,“ uvedla mluvčí českobudějovické nemocnice Iva Nováková. Podle informací se však chlapec nemusel podrobit operaci.

„Viníkem celé události je tak pravděpodobně alkohol v kombinaci s frajeřením a přeceněním svých schopností,“ uvedl policejní mluvčí Jiří Matzner.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient