Aktuální výstava Patriot – Jihlava se setkala s velkým zájmem veřejnosti

Aktuální výstava Patriot – Jihlava ve fotografii Johanna Haupta, která je k vidění v běžně nepřístupných prostorách radnice, se setkala s velkým zájmem veřejnosti. Turistické informační centrum v budově radnice má v prodeji také katalog k výstavě.

„Katalog obsahuje řadu výjimečných snímků a informací. Je tak nejen průvodcem a památkou na unikátní výstavu, ale také graficky kvalitně zpracovaným materiálem se zajímavým obsahem, který je hodnotný pro všechny milovníky jihlavské historie,“ řekla vedoucí kanceláře primátora Gabriela Součková.

Autory grafické části jsou Jana Petrůjová a Jakub Koumar, zdrojem fotografií je archiv Muzea Vysočiny Jihlava, grafickou úprava provedla Eva Bystrianská. Katalog je k dostání za 70 korun.

Výstava Patriot – Jihlava ve fotografii Johanna Haupta potrvá do 31. srpna 2018.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak