Search
Close this search box.

Agresor už je ve vězení. Muž dlouhodobě týral partnerku, dětem pálil hráčky a bil je

Olomoucký krajský soud poslal do vězení na pět a půl roku třiačtyřicetiletého muže ze Vsetínska, který dlouhodobě týral svou partnerku a dvě malé děti.

Celých sedm let (2007 – 2014) se obžalovaný muž dopouštěl domácího násilí. Ženu fyzicky napadal, zesměšňoval a sprostě jí před dětmi nadával. Navíc jí vyhrožoval, že jí nechá umístit do psychiatrické léčebny. Ženu se snažil izolovat od okolí, stávalo se, že i napadal její rodinné příslušníky.

Ani děti nezůstaly ušetřeny fyzickému násilí. Navíc jim pálil hráčky a zamykal je samotné v domě. „Děti se opakovaně pomočovaly, nesměly chodit ven, byly zcela odloučené od svých vrstevníků, říkal jim, že musí trpět za svou matku,“ uvedla žalobkyně.
Není divu, že psychiatři u nich zjistili posttraumatickou poruchu, která se projevovala nejenom strachem z otce, ale i poruchou spánku.
Tyranovi původně hrozilo až 12 let. „Trest je uložen při samotné spodní hranici trestní sazby. Důvodem je nepřímý úmysl, ke kterému soud došel,“ uvedl soudce Martin Lýsek.

Obžalovaný muž nebyl u soudu přítomen. Avšak poslal soudu vyjádření, v kterém uvádí, že se ničeno nezákonného nedopustil. Podle něj je to vše výmysl bývalé partnerky, která se mu chce pomstít.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient