Search
Close this search box.

Agresivní muž napadal návštěvu, do bytu musela vtrhnout zásahovka

V pátek 13. dubna, krátce po půl desátá večer, zasahovala pražská zásahová jednotka v jednom z bytů v Konšelské ulici v Praze 8. Celému zákroku předcházel spor několika osob uvnitř bytu, který vyústil v potyčku, kdy jeden z přítomných mužů začal napadat ostatní. Ženě, která byla konfliktu přítomna, se podařilo z bytu uniknout, a celou událost nahlásila na tísňovou linku 158. Operátorům uvedla, že muž je velmi agresivní, pod vlivem drog a vyhrožuje ostatním, že je zabije. Navíc by měl mít ozbrojen nožem a baseballovou pálkou.

Na místo ihned dorazili policisté, aby celou věc prověřili. Těm se však přes veškerou snahu nepodařilo s osobami uvnitř bytu navázat konverzaci. Z důvodu vzniku obavy, že by agresivní muž mohl své výhrůžky naplnit, byla okamžitě povolána pražská zásahová jednotka. Ta nedlouho po příjezdu na místo násilně otevřela dveře bytu, které byly navíc z druhé strany jištěny lednicí. Za pomoci donucovacích prostředků muže zpacifikovala.

Zadržený byl následně převezen na policejní služebnu, aby vysvětlil své jednání. V současné době je podezřelý hned z několika trestných činů, konkrétně z nebezpečného vyhrožování a vydírání, za což mu v případě odsouzení hrozí až osm let pobytu za mřížemi. Vzhledem k tomu, že je celý případ na samém počátku, je možné, že se výčet trestných činů ještě rozroste.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient