Adventní podvečery vnesou do Třince sváteční náladu

Také letos můžete nasát během adventního období vánoční atmosféru na náměstí Svobody, kde se budou konat od pondělí 10. 12. do soboty 22. 12. 2018 již páté Třinecké adventní podvečery.
Denně od 15.00 do 19.00 se můžete nechat zlákat vůní různých druhů punčů, svařeného vína i netradiční kávy, můžete si zakoupit sladké i slané dobroty nebo zajímavé dárky. Letos poprvé bude „vánoční městečko“ otevřeno v soboty 15. a 22. 12. již od 10.00 a navíc ho zpestří bohatý program.

Těšit se můžete na 30 atraktivních, většinou hudebních, vystoupení. První den adventů zahájíme ještě v odvážném stylu – navážeme na čertovské hrátky během Mikuláše a rozjedeme to s čerty Krampusy a kapelou Bartnicky band. Pak už přeladíme do pohodovějších rytmů nejen místních kapel, sborů a talentovaných mladých umělců. Tečku za adventními večery udělá populární bavič a zpěvák Vláďa Hron a chybět nebude ani ohňostroj.

Dětem jsou určena především vystoupení jejich vrstevníků – ať už žáků ZUŠ Třinec, soukromé ZUŠ Tutti Music nebo souborů Wiolinki a Crescendo z Bystřice. Hlavní program je pro ně připraven na sobotu 15. 12., kdy se setkají s kouzelníkem Jirkou Hadašem během Andělských hrátek a kdy se mohou zastavit za živými zvířátky v ohrádce nebo se přímo na nich povozit.

Třinecké adventní podvečery přichystal Coffee&Coctailbar Destiny ve spolupráci se statutárním městem Třinec. Akci finančně podpořil i Moravskoslezský kraj, Skupina ČEZ a místní sponzoři.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web spravuje Webklient