Search
Close this search box.

Adventní koncert v kostele bude mít benefiční poslání

Adventní čas by měl být časem zklidnění a měl by být i spojen s myšlenkou pomáhat těm, kteří neměli v životě dostatek štěstí. Spojení kultury a podpory charity si lze vychutnat při Adventním koncertu ve zlínském kostele sv. Filipa a Jakuba. Adventní koncert má, stejně jako roky minulé, podtext ´poděkování´to patří všem, kteří každoročně v lednu vycházejí ve tříčlenných skupinkách do ulic a koledují pro potřebné.

A protože je dobré nejen děkovat, ale také dělat radost, koncert je benefiční. Výnos je určen Kristýnce, která je od narození postižená těžkou formou dětské mozkové obrny a mentální retardací.

Vstupné – dobrovolný příspěvek

Termín: 8. 12. 2018, 17:00 — 8. 12. 2018, 18:00

Účinkují Vojtěch Pelka, zpěv za doprovodu hudebního tělesa Concertino

Vojtěch Pelka se věnuje od útlého věku soukromému studiu zpěvu u své matky sopranistky MgA. Dity Brlicové-Rozumkové. Logickým vyústěním pak bylo přijetí na Konzervatoř P. J. Vejvanovského v Kroměříži. Díky své kontratenorové hlasové poloze se v současné době specializuje na repertoár 17. – 18. století. Spolupracuje s ansámbly staré hudby a jeho práce si už také povšiml odborný tisk.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient