Search
Close this search box.

Advent přišel už i do městských částí Znojma

V pondělí 3. prosince přivítali předvánoční čas i ve dvou městských částech. Jako první rozsvítili strom v areálu ZŠ a MŠ Prokopa Diviše v Příměticích. Advent slavnostně zahájili i v Načeraticích.

Společně s dětmi a jejich rodiči se rozsvěcování účastnil i starosta Jan Grois a místostarosta Jakub Malačka. Vánoční písně zazněly jak v Příměticích, a to v podání dětí ze zdejší základní školy, tak i v Načeraticích, kde současné známé vánoční písně zazpívali místní děvčata s kapelou.

Jako vždy proběhla malá vánoční soutěž a nechyběli oblíbení maskoti, kteří rozdali malou sladkou odměnu.

V dalších městských částech se vánoční stromy rozzáří v průběhu týdne.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient