ADRA pořizovala své fotografie ve Vyškovské nemocnici

DOBROVOLNÍCI věnují svůj čas nejen vlastním rodinám a zájmům, ale rozhodli se jej darovat i druhým.

Soubor fotografií ADRY dokumentuje činnost dobrovolníků v sociálních a zdravotnických zařízeních. Výstava je prezentací různorodých dobrovolnických aktivit, ale je také i připomenutím myšlenky obyčejné mezilidské pomoci a služby bližnímu.

ADRA v České republice vysílá více než 2 100 dobrovolníků do zdravotně – sociálních zařízení.

Výstava bude beze slov mluvit o vztazích, o náplni dobrovolnické návštěvy, o typech dobrovolnických programů

Během podzimu 2018 a poté v roce 2019 bude výstava ke shlédnutí v mnoha městech ve výstavních síních, v Domovech pro seniory, v nákupních střediscích a dalších prostorách. ADRA pořizovala své fotografie i v Nemocnici Vyškov, p. o. na Oddělení dlouhodobě nemocných.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak