Search
Close this search box.

Admir Ljevakovič i Jakub Bažant vystoupí 13. prosince v Teplicích

Může sport pomáhat dobrým věcem? Tak zní název besedy s řadou zajímavých hostů, která se uskuteční ve čtvrtek 13.12. od 17 hodin ve společenském sále Regionální knihovny Teplice. Vstup je zdarma a nejen všichni sportovní fanoušci, ale i široká veřejnost je srdečně zvána.

V teplické knihovně vystoupí např. dlouholetý populární sportovní moderátor ČT Jakub Bažanta či jeho manželka Petra Bažantová, která je i předsedkyní známého charitativního spolku Každý koš pomáhá. Chybět nebudou ani zástupci FK Teplice a to včetně ředitele klubu Petra Hynka, manažera marketingu a PR Martina Kovaříka a kapitána A týmu Admira Ljevakoviče. Dozvíte se od nich nejen to jak se snaží FK Teplice dlouhodobě zapojovat do celé řady charitativních projektů, ale např. i to proč má Admir schovaný při každém zápase ve štulpně červený nos, který je symbolem Konta Bariéry.

Těšit se můžete např. i na historky ze sportovního prostředí to i v podání dlouholetého novináře či šéfa zpravodajství televize Prima Jiřího Závozdy, který představí spolu s Jakubem Bažantem i historky spojené s natáčením nového filmu Zlatý podraz, který vznikl podle jejich úspěšné knihy Nebáli se své odvahy.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient