Search
Close this search box.

Bavoráky v Hradci vykrádá neznámý zloděj

Během jednoho večera přijali policisté dvě oznámení o vloupání do aut v Hradeci Králové. První oznámení podal 27letý muž z Pardubicka, který uvedl, že své auto značky BMW zaparkoval na volně přístupném parkovišti v ulici Kollárova ve čtvrtek večer a druhý den odpoledne zjistil, že někdo zřejmě za pomoci ztracených klíčů vnikl do auta, z kterého odcizil sluchátka, klíče, hygienické potřeby a hotovost, vše v celkové hodnotě za téměř 24 tisíc korun.

Druhé oznámení podal také 27letý muž ale z Hradce Králové, kterému se také neznámý pachatel vloupal opět do jeho BMW. K vloupání mělo dojít přes noc z pátku na sobotu v ulici Březhradská, také na volně přístupném parkovišti. Pachatel z vozu odmontoval všechna kola, která byla originální a hliníková. Po rozbití bočního trojúhelníkového okénka a okna na zadních pátých dveří vnikl do auta, odkud odcizil autonabíječku, hever a přenosný maják. V tomto případu vznikla škoda za 80 tisíc korun.

Oba případy policisté řeší jako trestný čin krádež. Pachateli hrozí v prvním případě až dva roky vězení, v druhém, jelikož je vyšší škoda a navíc poškození cizí věci, hrozí pachateli až 5 let odnětí svobody.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient