Levhartické juniorky ukázaly formu v odvetě s Kladnem

Jak jsou juniorky U19 ve formě a v pohodě, dokázaly v odvetě proti Kladnu. Navázaly na včerejší povedený výkon, ale jejich převaha se změnila na naprostou dominanci. Jednoznačná přitom byla především třetí čtvrtina, kterou Levhartice vyhrály 29:2, celý zápas pak o šedesát bodů. „Od začátku do konce jsme totálně dominovali. Měli jsme spoustu hezkých akcí, protiútoků, když jsme nedali, tak jsme si míč doskočili. Všechny hráčky si zahrály, a to s velkou chutí v útoku i v obraně,“ těšilo trenéra Tomáše Eisnera.
Sestava Chomutova: Pikalová 23, Horsáková 23, Hartmanová 11, Hrabovská 10, Hlavová 9, Běloušková 6, Sýkorová 4, Bachmanová 4, Najmanová 1, Gottwaldová.

U19 Levhartice Chomutov – Sokol Kladno 91:31

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.