3. a 4. třída Bílých Tygrů Liberec narazila během hokejového víkendu na zajímavé soupeře

Varnsdorf, Česká Lípa, Frýdlant, Turnov nebo Hradec Králové. Během nabitého víkendu narazili tygří třeťáci a čtvrťáci na velmi zajímavé soupeře, ve všech soubojích však ukázali bojovnost a předváděli skvělé výkony!

Celý hokejový víkend načali svými zápasy třeťáci. Zatímco jedna polovina vyrazila do České Lípy, druhá půlka se na domácím ledě představila proti Varnsdorfu. Přestože nešlo o vůbec snadná utkání, obě tygří smečky je zvládly a předvedly velmi bojovné výkony.

TRENÉR MARTIN BOUŠKA O SOUBOJÍCH S ČESKOU LÍPOU:

„Do prvního zápasu jsme vstoupili velmi vlažně, postupně jsme však tempo zvyšovali a ve druhém utkání jsme již dominovali. Všechny naše děti si za předvedené výkony zaslouží velkou pochvalu.“

TRENÉR LIBOR DANĚK O ZÁPASECH S VARNSDORFEM:

„Všechny naše děti hrající v poli si zaslouží naši poklonu. V utkání se museli hráči předvést mnohem více, než obvykle. Jmenovitě bych chtěl vyzdvihnout výkony Šimona Hese a Martina Šmucra, kteří nastupovali ve dvojici proti trojici soupeře a dařilo se jim prosazovat a s přehledem soupeře přebruslit.“

V neděli se do akce přidali i čtvťáci, a tak se oba týmy Bílých Tygrů rozdělily hned na tři skupiny. Třeťáci sehráli v Liberci utkání s o rok staršími chlapci s Frýdlantu. I přesto, že proti Tygřatům nastoupili o rok starší soupeři, dokázala smečka třeťáků utkání ovládnout a na ledě jasně dominovala.

TRENÉR MARTIN BOUŠKA O UTKÁNÍ S FRÝDLANTEM:

„Čekali jsme velmi těžké utkání s o rok starším soupeřem. Naše děti však předvedly vynikající výkon a soupeře převýšily. Za to, jak si se silným týmem poradily, si zaslouží naši velkou pochvalu.“

Půlka týmu čtvrté třídy v neděli odehrála turnaj v hokeji na půlky v České Lípě, kde tradičně krajskou soutěž domácí zorganizovali na jedničku. Tygři předvedli skvělý výkon, a přestože na úvod podlehli Turnovu, v zápasech s Českou Lípou a Varnsdorfem už nezaváhali.

TRENÉR JIŘÍ ZOBÍN O TURNAJI V ČESKÉ LÍPĚ:

„V prvním utkání s Turnovem jsme zaspali začátek a nakonec jsme tento zápas těsně nezvládli. V utkáních s Českou Lípou a Varsdorfem už jsme ale převedli dobré výkony, za které musím všechny moc pochválit.“

V posledním zápase víkendu zajížděla druhá polovina 4. třídy na led hradeckého Mountfieldu. V místní ČPP Aréně bylo k vidění utkání, ve kterém se bojovalo až do posledního hvizdu. Čtvrťáci nakonec duel se silným soupeřem zvládli a odvezli si do Liberce velmi cenné vítězství.

TRENÉR LIBOR DANĚK O ZÁPASE V HRADCI KRÁLOVÉ:

„Utkání se mi hodnotí poměrně těžko. Zvítězili jsme na půdě silného a kvalitního soupeře, ale naše hra postrádala větší pohyb a nasazení. I přes tuto skutečnost musím naše děti pochválit za perfektní hraní ve svých pozicích a tvorbu hry, protože jsme nezahodili téměř žádný puk a za všech okolností jsme chtěli hrát. Po jednoměsíčním hraní v pozicích útočníků a obránců nás čeká výměna pozic.“

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.