Boršovská policie žádá občany o pomoc při vyšetřování krádeže

Boršovští policisté vyšetřují případ krádeže dámské peněženky v prodejně Flop v obci Včelná z 12. dubna 2018. Dosud neznámý pachatel se uvedeného dne v době od 11:50 hod. do 12:10 hod. zmocnil odložené dámské peněženky s finanční hotovostí a osobními doklady.

Policisté zajistili kamerový záznam, kde je zachycen starší muž, oblečen v zelené plátěné bundě, modrých riflích a sportovních botách. Tento muž by mohl být důležitým svědkem celého případu, proto ho policie žádá, aby se ozval na obvodním oddělení v Boršově nad Vltavou, Na Planýrce 206, telefon 974 226 710, případně na lince tísňového volání 158.

To samé žádá po osobách, které zveřejněného muže poznají.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.