Search
Close this search box.

Třinec bude fandit Ocelářům na náměstí

Přijďte společně fandit třineckým Ocelářům na náměstí! Třinec žije hokejem, proto finálové zápasy s Kometou, které odehrají třinečtí hokejisté na brněnském ledě, můžete v přímém přenosu sledovat prostřednictvím velkoplošné obrazovky na náměstí Svobody v Třinci.

„Fandíme sportu a moc si považujeme, že se u nás hraje tak skvělý hokej, proto chceme umožnit fanouškům, aby mohli středeční a čtvrteční finálové zápasy s Kometou Brno sledovat společně,“ uvedla starostka Třince Věra Palkovská.

Podobně jako před třemi lety bude na náměstí umístěna velkoplošná obrazovka, na níž bude ve středu 18. 4. od 17:20 a ve čtvrtek 19. 4. od 17:00 vysílán přímý přenos z brněnské DRFG Areny.

„Přijďte fandit! Budete si tak moci vychutnat jedinečnou atmosféru a podpořit třinecké hokejisty v boji o mistrovský pohár,“ dodala starostka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient