1.FK Příbram odstartoval dobročinnou aukci

Bylo tomu loni, bude také letos. 1.FK Příbram startuje dobročinnou aukci, jejíž výtěžek poputuje do Oblastní nemocnice Příbram. Při minulé návštěvě nemocnice zástupci 1.FK slíbili, že se zase vrátí a finančně pomohou dalšímu oddělení.

„Pomáhat lidem je naší prioritou a ani letos tomu není jinak. Opět uspořádáme aukci zajímavých sběratelských a památečních předmětů, přičemž výtěžek poputuje opět do Oblastní nemocnice Příbram. Děkuji hráčům za předměty, které do aukce věnovali a věřím, že se do dražby zapojí co nejvíce lidí,“ pronesl ředitel Jan Starka.

Vedení příbramského klubu se rozhodlo letos finančně podpořit Dobrovolnické centrum, jenž zahrnuje například povídání s pacienty, předčítání, hraní her, doprovod na procházku, výtvarné tvoření a různé jednorázové aktivity (koncerty, představení aj.). Peníze tak pomohou na nákup dalších knih, her či pomůcek.

Co všechno mohou dražitelé v letošní aukci získat? „Aukce bude rozdělena do tří týdnů. Každých sedm dní budou v nabídce dva předměty. V prvním týdnu mohou fanoušci získat kopačky od Míry Slepičky a Antonína Fantiše, následující týden do dražby věnovali kopačky brankář Milan Švenger a Rudolf Skácel, v třetí části bude v nabídce podepsaný dres a také míč s autogramy všech hráčů 1.FK. Doufám, že o cenné předměty bude zájem a že získáme co nejvíce financí pro dobrovolnické centrum,“ vysvětlil marketingový manažer Tomáš Větrovský.

První kolo aukce startuje dnes a skončí v neděli 18.11. ve 20:00. Přihazovat mohou zájemce na Facebooku 1.FK Příbram.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient